arama

Temel iş gücü yüzde 30

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Dilek Aksoy
  • 1 Star
    Loading...

Yeni kurulan donanım başlangıç ​​için en son kötü haberler

Essential, bugün çalışanlarının yüzde 30’unu işten çıkardı , şirket Bloomberg’e , Mayıs’taki  yaklaşan ikinci telefonu iptal ettiğine ve şirketin satışını keşfetmeye başladığına dair önceki raporların topuğuyla geldiğini doğruladı .

Bir satış hala gerçekleşmemiştir da, işten çıkarmalar beri yeni bir ürün henüz yayınlamadı Android kurucusu Andy Rubin’in yavru kuş firması için ufukta son fırtına bulutlarını işaretlemek orijinal Essential Telefon Geçen sonbaharda başlattı . Bloomberg’e göre kesintiler esas olarak Essential’ın donanım ve satış bölümlerinde yapıldı.

ESSENTIAL’IN GELECEĞİ SON DERECE BELİRSİZ

Essential’ın geleceği son derece belirsiz. Bloomberg daha önce geçtiğimiz hafta Essential’ın çabalarını öncelikle sesli komutlar aracılığıyla kontrol edilecek ve toplantı rezervasyonu ya da kullanıcı için metinleri ve e-postaları otomatik olarak yanıtlama gibi konuları ele alacak yeni bir AI tabanlı telefona koyduğunu bildirdi. Cihazın pazara ne zaman geleceği. Şirket ayrıca , yaz boyunca gönderilmesi gereken mevcut Temel Telefon modeline bir kulaklık jakı ekleyebilecek yeni bir modüler aksesuar vaat etti , ancak yine de henüz gerçekleşmemiştir.

Essential , Bloomberg’in yayımladığı bir açıklamada şunları söyledi: “Bu, yapılması zor bir karardı. Şirketten ayrılan ve gelecekteki kariyerleriyle onlara yardımcı olmak için elimizden gelen her şeyi yapan meslektaşlarımız üzerindeki etki için çok üzüldük. Netleştirilmiş ürün odağımızın gerçekten değişen bir tüketici ürününü sunmamıza yardımcı olacağından eminiz. ”

etiketlerETİKETLER
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
HAFTANIN İÇERİĞİ
Instagram soru etiketlerini daha etkileşimli hale getiriyor