arama

Tropico 4 Oyunu Ücretsiz İndirime Açıldı!

 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • editor
 • 1 Star
  Loading...

Şehir kurup politikacılık yaptığınız ve bir diktatörü canlandırdığınız Tropico 4 oyunu ücretsiz olarak indirime açıldı. Humble Bundle tarafından ücretsiz olarak dağıtılan oyunu indirmek için elinizi çabuk tutmanız gerekiyor, çünkü indirim bugün bitiyor! Bu adrese tıklayarak yeşil renkli “get it free” butonuna bastıktan sonra siteye üye kaydı oluşturmanız gerekiyor Akabinde halihazırda aktif bir Steam hesabına ihtiyacınız olacak, çünkü Tropico 4 Steam anahtarı alacaksınız. Daha sonra doğrudan Steam üzerinden oyunu indirip bilgisayarınıza kurabilirsiniz.

Diktatörlük yönetim oyunu olarak niteleyebileceğimiz bir simülasyon yapımı Tropico 4’te El Presidente (Başkan) isimli bir diktatörü oynuyorsunuz. Amacınız ise Muz Cumhuriyeti isimli bir ülkeyi demir yumrukla yönetmek ve diktatörlüğünüzün yıkılmasını engellemek. Bugüne kadar birçok DLC paketi çıkarılan oyun, en son Modern Times (modern zamanlar) isimli ek paketi almıştı. Ücretsiz olarak indirebileceğiniz Tropico 4’e bu DLC paketi dahil değil.

Humble Store isimli oyun mağazasının Yaz Sonu Satışları kapsamında ücretsiz olarak indirime açtığı oyunda 20 yeni görev ve 10 yeni harita bulunuyor. Alışveriş merkezi, borsa, aqua park ve çeşitli müzelerin de yer aldığı oyunda 6 farklı afet de mevcut. Bazen volkan patlayabiliyor, bazen fırtınalarla boğuşabiliyor, bazen de ülkece kuraklık çekebiliyorsunuz. Facebook ve Twitter hesaplarınızı oyunla eşleştirdikten sonra elde ettiğiniz başarıları arkadaşlarınızla paylaşabilmeniz de mümkün. Eğer çok başarılı bir diktatör olabilirseniz, dünya klasmanındaki diktatörlük sıralamasında yükselme şansını da elde edebilirsiniz.

etiketlerETİKETLER

  Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
HAFTANIN İÇERİĞİ
Instagram soru etiketlerini daha etkileşimli hale getiriyor