arama

TunnelBear’den Türkiye’deki Kullanıcılara Sınırsız VPN Hizmeti!

 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • maksoy maksoy
 • 1 Star
  Loading...

Ülkemize geçtiğimiz günlerde erişim yasağı gelmesiyle beraber, en çok kullanılan VPN servislerinin başında gelen TunnelBear, ülkemizde yer alan bir çok kullanıcısına güzel haber verdi!

Ülkemizde son zamanlarda yaşanan olaylar yüzünden internete gelen erişim yasağı yüzünden bir çok kişi vpn uygulamalarına yöneliyor. Vpn uygulamaları kullanarak erişime kısıtlanan sitelere giriş yapıyorlardı. Fakat dün Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK)’nun vpn uygulamaların kapatılmasını istemiş ve operatörlere bu konu hakkında talimat göndermiş gibi bir durum söz konusuydu. Fakat dün akşam sularında Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumunun sitesinde yapmış olduğu resmi açıklamaya göre operatörlere böyle bir talimatın gönderilmediği yönündeydi. Ancak dün akşam bir çok kişi VPN’lerin engellenen sitelere giriş yapmadığı veya yavaş açıldı hakkında yorumlar yapıyorlardı. Söz konusu VPN’ler arasında Tor Project, VPN Master, Hotspot Shield VPN, Psiphon, Zenmate VPN, TunnelBear, Zero VPN, VyprVPN, Private Internet Access VPN, Espress VPN gibi bir çok ünlü VPN servisleri yer almakta.

Bu servisler arasında olan  TunnelBear,  bu yasak sonrasında ülkemizde yer alan kullanıcılarına bir güzellik yaptı.  Eskiden 500 MB sınırı veren TunnelBear bundan sonra ülkemizde ki kullanıcılarına sınırsız VPN hizmeti sunacaklarını resmi Twitter hesaplarında açıkladılar. Ülkemizde erişim yasağı halen devam etmek de fakat düne göre biraz daha iyi olduğunu söyleyebilliriz, bu konu hakkında bilgi geldikçe sizleri haberdar edeceğiz.

Resmi Twitter Hesabından Yapılan Açıklama;

  Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
HAFTANIN İÇERİĞİ
Instagram soru etiketlerini daha etkileşimli hale getiriyor