arama

Turkcell, Yeni Lifecell Tarifelerini Duyurdu

 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • Seyfullah Karan
 • 1 Star
  Loading...

Ülkemizin en köklü telefon operatörlerinden Turkcell, bugün düzenlediği basın toplantısında Lifecell ismini verdiği yeni tarifelerini tanıttı. Yıllık taahhüt verdiğiniz takdirde en düşük paketinden aylık 49 TL’ye faydalanabileceğiniz bu tarifelerde toplam 55 GB internet var! Ancak bu kadar internetin 50 GB’sı Turkcell servisleri olan Dergilik, Bip, TV+, Fizy ve Lifebox için geçerli. Geri kalan 5 GB’ını ise normal olarak harcayabiliyorsunuz. Daha çok genç tüketici kitlesini hedefleyen bu tarifelerin ne kadar rağbet göreceği merak konusu oldu. Turkcell yöneticileri pek bir umutlu gibi görünüyor ama, Lifecell tarifelerinin çok olumsuz bir yanı da var…

Dakikası çok az

Evet, Lifecell paketlerinde toplam 100 dakika konuşma bulunuyor! Özellikle telefonla sık sık arama yapan gençler için bu kesinlikle yeterli olmayacaktır. Ek konuşma paketi satın aldığınızda da 49 TL’lik giriş seviyesi paketin pek de bir albenisinin kalmayacağı söylenebilir. Ancak bu 100 dakika ve internetin yurtdışında da geçerli olduğunu belirtmek gerekir. Belki de bu yüzden 100 dakika ile sınırlandırılmış olabilir.

Merak edenler için, Lifecell’in logosu yukarıdaki gibi. Instagram’ın Boomerang markasına ait logoyu andırıyor, değil mi?

General Mobile ile anlaşmalı

Öte yandan Lifecell, aylık 40 TL taksitle General Mobile GM 6 modelini de müşterilerine tarifeye ek ödeme avantajıyla sunuyor. GM 6’nın Lifecell’e özel sürümüne sahip olan şanslı müşteriler, operatör ismi kısmında Lifecell TR yazısıyla karşılaşacaklar. Bu da Turkcell’in kullanıcılara özel hoş bir sürprizi.

  Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
HAFTANIN İÇERİĞİ
Instagram soru etiketlerini daha etkileşimli hale getiriyor