arama

Twitter Gece Modunda

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • cengizhan kaya cengizhan kaya
  • 1 Star
    Loading...

Dünyada milyonlarca kullanıcısı bulunan Twitter gün geçtikçe kendini geliştirmeye devam ediyor. Twitter’ın son dönemdeki güncellemelerine Android uygulamasına ek olarak gece modu geliştirilmesine karar verdiği belirtilmektedir. Söz konusu uygulama ile Twitter kullanıcılarının son derece zorluk yaşadığı telefonlardaki ekran parlamasının önüne geçilmesinin planladığı düşünülmektedir.

Gece modu uygulaması ile Twitter kullanıcılarının güneş ışığı ile parlayan telefon ekranlarına ve gece gözleri alan parlaklıklara karşı çözüm bulunacağı bildirilmektedir. Uygulamanın akıllı telefonlardaki ekran ışığını ortam ışığına göre göre ayarlayarak Twitter uygulamasındaki oldukça beyaz göz alan parlaklık seviyesini gözü rahatsız etmeyecek seviyeye çekmesi ve kullanıcıların gece gündüz uygun ışık ile gözleri rahatsız olmadan otomatik olarak ayarlanarak keyifli şekilde vakit geçirmelerini planlamaktadır. Kullanıcı menüsünden aktif hale getirilebilecek uygulamanın herkes için büyük kolaylık sağlayacağı ve memnuniyet verici olacağı konusunda şüphe yok. Sürekli hale getirilmek istenen uygulama ile kullanıcıların uygulamayı devamlı aktif hale getirme derdine de son verilmek istenildiği bunun için de gece modu uygulamasının otomatik hale getirilmeye çalışıldığı ve bu şekilde bir güncelleme yapılacağı düşünülmektedir.

Twitter’in gelecekte hizmete sunacağı bu yeni uygulama ile insanlara büyük kolaylık sunarak gece gündüz ışığın artıp azalmasına göre otomatik olarak gece moduna alıp gözleri rahatsız eden ekran parlaklığı konusuna çözüm getireceği söz konusu güncellemenin yakın zamanda gerçekleştirilerek akıllı telefon kullanıcılarına sunulacağı bildirilmektedir.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.