arama

Üçlü bir kamera Samsung Galaxy için Galaxy S10 beklemek zorunda kalmayacak gibi görünüyor

 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • Dilek Aksoy Dilek Aksoy
 • 1 Star
  Loading...
 • Samsung Galaxy A7 (2018) eller görüntüleri ve basın üçlü arka kamera gösteren sızıntı oluşturur.
 • Telefonun ayrıca yandan monte edilen bir parmak izi sensörü de var gibi görünüyor.
 • 11 Ekim’de resmi bir lansman bekleniyor.

Samsung geçtiğimiz günlerde , kendi aralarında yer alan telefonlarına , bayrak gemilerinden önce yeni teknoloji ve yenilik getirmeye başlayacağına söz verdi . Günümüzün Galaxy A7 (2018) sızıntılarının geçmesi gereken bir şey varsa, kesinlikle Güney Koreli devin sözüne sadık kalacağı anlaşılıyor.

Bir el üzerinde görüntü ve sızan basın render (teşekkürler, GalaxyClub ) dayanarak , öyle görünüyor ki Galaxy A7 (2018) arkada üçlü bir kamera olacak . Samsung Galaxy smartphone için bir ilk ve potansiyel olarak bir şeylerin bir işareti Gelecek yılın Galaxy S10 ile gel .

Temmuz ayından bu yana söylentilere yer verilen üç lensli dikey kamera modülünün yanı sıra, en son A7 telefonunun geçen yılki Galaxy A8 Plus ( SamMobileüzerinden ) ile benzer bir veri sayfası taşıması bekleniyor . Bunlar arasında bir Exynos 7885 SoC, 6 GB’a kadar RAM ve 64GB depolama alanı var.

Telefonun yan montajlı bir parmak izi sensörüne de sahip olacağına dair bazı spekülasyonlar da oldu.  Sony’nin önceki Xperia telefonlarının bir kısmı gibi – A8’in arka sensörü yerine. Bu tarz bir sensörün, yakın zamanda sızan Samsung Galaxy J6 Plus ve Samsung Galaxy J4 Plus modelinde de görülmesibekleniyor .

Oluşturuculara iyi bir bakış atıyorsanız, telefonun sağ tarafında, söylentilerin yerinde olduğunu gösteren hafif bir girinti yapmak mümkündür. Ne yazık ki, aynı zamanda rivayet edilmiş olan bir ekran sensörünü görmeyi ümit edenler hayal kırıklığına uğramış gibi görünüyor.

 

Galaxy A7’nin (2018), 11 Ekim’de bir Samsung etkinliğinde açıklanması bekleniyor . Samsung, “Samsung ile eğlenceyi yakala” ve “4 x eğlence” gibi kamera merkezli sloganlarla vitrini çalmaya başladı. Son olarak, kesinlikle selfie snapper’ı sayarken toplamda dört kameraya sahip olan A7 ile ilgili görünüyor.

Samsung’un A7 takma ustasına dönüşünün kafası karıştıranlar için endişelenmeyin, muhtemelen yalnız değilsiniz. A7 (2017) geçtiğimiz sene A8 Plus’a dönüştükten sonra şirketin ismi düşmüştü, ama sanki Samsung’un orta menzilinin söylentisi değişmiş gibi gözüküyor ve A serisinin genişlemesi daha sonra gerçekleşiyordu.

Düşünceleriniz neler?

etiketlerETİKETLER