arama

Ücretsiz 9 İOS Uygulaması

 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • seorehberi seorehberi
 • 1 Star
  Loading...

Bugüne kadar İOS’ un her zaman ücretli hizmet verdiğinden  yakındınız ancak son birkaç gün içerisinde aslına bakacak olursanız İOS kullanıcıları için güzel ve sevindirici haberlerimiz olacak. Normalde ücretli olarak hizmet veren 9 İOS uygulaması şu andan itibaren ücretsiz olarak hizmet veriyor. Dilerseniz haberimizde uygulamalar hakkında bir değerlendirme ve bilgilendirme yapalım

Hangi 9 iOS uygulaması şu an ücretsiz!

Apple Strore’nin aslında dönem dönem bu şekilde kolaylıklar sağlayarak ücretsiz uygulama hizmetini kısa süreliğine yaptığını biliyoruz.

Black

ucretsiz-9-ios-uygulamasi

Uygulamanın mağaza fiyatı 99 cent. Uygulamanın özelliklerine gelecek olurasak gizlilik noktasına bir hayli önem veren bir web tarayıcı uygulaması  Bunu da tarayıcıdan çıkmanız halinde tüm geçmişin otomatik olarak silindiğinden anlıyorsunuz.

Dramatic Ellipsis

3

Bu uygulamada normalde Apple store’de 99 cent olarak satılıyordu. Uygulamanın özelliği ise çekmiş olduğunuz fotoğraflar üzerinde oynama yapabiliyor olmanızdı. İstediğiniz bir yere değişik yazıları ekleyebiliyorsunuz.

Cute Pixel Pack

4

İOS’ ta sosyal medya kullanıcıları aslında uygulamayı da bilebilir. Çünkü uygulama sayesinde tam olarak 1200 adet emoji ve de sticket kullanabiliyorsunuz. Apple store fiyatı ise 99 cent olarak belirlenmiştir.

GauGuai Cat

ucretsiz-ios-uygulama-5

Kedi stickerlerını kullanmayı sever biriyseniz o zaman sizin için çok doğru bir uygulama. Bu uygulamada Apple strore’de 99 cente  satılıyordu.

JustOneLine

ucretsiz-ios-uygulama-6

Anılar herkes için önemlidir. Ve mutlaka saklanması gerekir. Ancak anılarınızı anlatabileceğiniz cümle yine tek bir satırda gizlidir. Uygulama sayesinde tek bir satır yazı yazabiliyorsunuz ve de anılarınız uygulama sayesinde her zaman aklınızda kalıyor.

  Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
HAFTANIN İÇERİĞİ
Instagram soru etiketlerini daha etkileşimli hale getiriyor