arama

Uzaylılar Ne İle Besleniyor Olabilir?

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • seorehberi seorehberi
  • 1 Star
    Loading...

Uzaylılar ; Bizler insan olarak her zaman merak ettiğimiz bir konu vardır ki o da uzayda hayat var mı yok mu? Bu sorunun yanıtı henüz bugüne kadar bulunmuş değil ancak şöyle uzayda hayatın olduğunu ve uzaylıların var olduklarını düşünürseniz uzaylılarında radyasyonla beslendiklerini düşünebiliriz. Bu alanda yapılan incelemeler neticesinde aslında ciddi araştırma verilerinin de ortaya koyulduğunu görebilirsiniz.

İnsanlar uzaya çıktıklarında üzerlerine farklı kıyafetler giyerler bunun birinci nedeni uzayda bulunan yüksek radyasyonun insana teması halinde öldürücü olacağı içindir. Dolayısıyla üzerimize giymiş olduğumuz kıyafetler buna göre tasarlanmış ve filtrelendirilmesi sağlanmıştır. Uzayı bizim algılayabileceğimizin de üzerinde bir yer olarak düşünürseniz aslında bu kocaman alanda tek başımıza da olamayacağımızı anlarsınız. Peki biz üzerimizi böyle kıyafetler giyerek hayatta kalmaya çalışırken uzaylılar varsa eğer onların üzerinde de bu kıyafetlerden olmadığını düşünürsek onların radyasyondan beslenmeme olasılığı nasıldır. Bizce milyonda sıfır. Son dönem yapılan araştırmalar neticesinde uzay hakkında birçok bilgide ortaya çıkıyor. bu noktada ise bizler şundan eminiz ki bizi etkileyen bu radyasyonun uzaydaki organizmaları etkilemediğini bizim bilim adamlarımız bulmamışmıdır.

uzaylilar-ne-ile-besleniyor-olabilir

Uzaylılar Bize Zararlı Olanı mı Kullanıyorlar?

Aynen düşündüğünüz gibi uzaylılar gerçek anlamda bize zararlı olanı kullanıyor olabilirler. Aslında bu düşünce her zaman bizim kafamızın derinliklerinde bir yerde duran fakat yalnızca ihtiyaç duyduğumuz zaman onu dışarıya çıkaran durum. Sonuç itibariyle biz diyoruz ki madem ki bu kadar büyük bir evden de yaşıyoruz ve biz bu evrenin yalnızca nokta kadar bir bölümünü kapılıyoruz o halde yalnız değiliz.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.