arama

Ve haftanın en iyi yeni uygulamaları …

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Nazlı Şen
  • 1 Star
    Loading...

Her hafta size sevilen Google Play Store’da görünmesi için favori yeni uygulamalarımızı sunuyoruz. Bu kalabalık platformda en iyi uygulamaları bulmak her zaman kolay değildir, ancak işte bu hafta kesinlikle kaçırmamalısınız. Daha fazla uzatmadan…

 

Alışveriş mağazası

Bu uygulama doğrudan geliştirici tarafından sunulmuştur. Temelde alışveriş listenizi hazırlayan bir asistan, farklı menüler sezgisel bir bakış açısına sahip olmanızı ve aradığınızı hızlı bir şekilde bulmanızı sağlar. Ürünün bulunabileceği yer, fiyatı, son kullanma tarihi vb. Gibi çeşitli unsurlar iyi değerlendirilmiştir.

Uygulama, eşi veya oda arkadaşıyla paylaşılabildiği için çok kullanışlı hale getiren çoklu cihazlarda kullanılabilir. 

 

 

Anı – Pro Kamera

Moment, Play Store’daki yeni bir sürümdür, ancak diğer tarafla kardeşlik yapanlarınız bunu iOS’tan tanıyabilir. Tam manuel mod, RAW desteği, canlı histogram, çeşitli seviye belirleme modları, EXIF ​​meta veri desteği ve daha fazlası gibi tüm fotoğraf temellerini içeren düzgün bir snapper uygulamasıdır, ancak çift tıklama kısayolları gibi kullanışlı tasarım ve kullanışlı kontroller. gerçekten göze çarpıyor. Ne yazık ki, video şu anda desteklenmiyor, ancak geliştirici yakın gelecekte mevcut olacağını belirtti. Bu arada, hala 1,99 dolarlık bir ayar için para ödemeniz gerekiyor.

 

 

MyPack – Ürün Tarayıcı 

Sağlık önemlidir. Neyse ki, bazı uygulamalar, tükettiğimiz ürünleri daha iyi anlamamıza yardımcı olacak şekilde tasarlanmıştır. Bu MyPack ile durumdur: sadece bir kozmetik ürünün (veya ürünün fotoğrafının) barkodunu, bileşimi hakkında ayrıntılarını öğrenmek için tarayın.

Krem, sabun veya basit yiyecek ürününüzün alerjik bileşenler içerip içermediğini veya en ufak bir sorun olup olmadığını bilirsiniz.

 

 

 

Firefox tarafından yazılmış notlar

Ayrıca sadece bir beta sürümünde mevcut olan Firefox’un Notes’u, Firefox web tarayıcısı ile senkronize edilen bir not uygulamasıdır. Notlarınız daha sonra Android cihazınızla Firefox arasında otomatik olarak senkronize edilir. Notları okumak, düzenlemek veya silmek çocuk oyuncağıdır. İmzalı Mozilla, uygulama bir Firefox hesabı ve çalışmak için ücretsiz Firefox Test Pilot tarayıcı uzantısı gerektirir.

 

 

 

MagiCats Builder

Play Store, oyunlarla doludur ancak oyunları kendiniz oluşturmanıza olanak sağlayan bir uygulama hakkında ne düşünüyorsunuz? Bölüm oyunu, parça araç seti, MagiCats Builder sevimli kedi karakterleri ile güzel platform oyun seviyeleri oluşturmak için gereken her şeyi size sunar. Tuzaklar, canavarlar, nesneler, büyük patronlar … yaratmanız için her şey var, daha sonra onları yalnız veya arkadaşlarla oynayarak test edin. Elbette, hayal gücünüzün meyveleri sadece zevk almanız için değil, MagiCats tasarımcılarının yüklediği ve sıralandığı, herkesin eğlenceye katılabileceği düzeyler. Kim bilir, şöhreti bir seviye tasarımcısı olarak kazanmak için zamanınız olabilir!

 

 

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
HAFTANIN İÇERİĞİ
Instagram soru etiketlerini daha etkileşimli hale getiriyor