arama

Verizon’un ilk 5G etkin noktası 2019’da başlayacak

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Dilek Aksoy
  • 1 Star
    Loading...

Verizon’un ilk 5G etkin noktası 2019’da başlayacak

Verizon bugün ilk 5G – ve ben gerçek, uygun 5G NR – hotspot cihazının 2019’da tüketicilere sunulacağını açıkladı. Hotspot Inseego ile birlikte geliştirildi ve Qualcomm’un Snapdragon 855 yongasını ve Snapdragon X50 5G modemi kullanıyor.

İki şirket, Vercom’un Qualcomm’un teknoloji zirvesinde Hawaii’deki gerçek 5G NR ağının çok küçük ölçekli bir dağıtımında çalışan etkin noktayı sergilemeyi planlıyor. (Etkinlik, Verizon ve AT & T için “gerçek” 5G ağlarının testlerini yapmak için kullanılıyor .) Hotspot ile, “Columbia Üniversitesi ile ortaklaşa bir canlı sanal gerçeklik teletıp gösterisi” gerçekleştirecekler. gecikme 5G tarafından teslim edildi.

Inseego, cihazının “çok bileşenli taşıyıcı toplama (CA) senaryolarında 2Gbps’den daha yüksek hız ve alt milisaniyelik gecikme süreleri elde ettiğini” belirterek, bu testlerin “önemli bir kilometre taşını işaret eden gerçek dünya deneme verileri” olduğunu iddia ediyor. sayılar bir tuz tohumu ile alınmalıdır; Verizon, operatörün 5G şebekesi yayına girdiğinde müşterilerin bekleyebilecekleri ortalama veri hızıyla ilgili rekorda değil.

Hotspot, gelecek sene tüketicilere sunulmak üzere planlanan Wi-Fi 6 ile de uyumluluk sunacak . Inseego, hotspot aygıtının – görünüşte resmi adı veya model numarası bulunmadığını – ABD’de Verizon’dan ve uluslararası olarak diğer taşıyıcılardan alınabileceğini söylüyor.

Verizon, birkaç pazarda 5G Home adını verdiği şeyi piyasaya sürdü. Ancak , 5G genişbant için farklı ve özel bir standart kullanıyor . Telefonlara gelince, şirket “Verizon 5G mobilite servisi 2019’un başlarında yaşamaya başlayacak ve hızla genişleyecek” diyor. Samsung ve Verizon ağda 5G özellikli bir akıllı telefon başlatma planlarını duyurdu . Galaxy S10.

etiketlerETİKETLER
editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
HAFTANIN İÇERİĞİ
Instagram soru etiketlerini daha etkileşimli hale getiriyor