arama

Xiaomi Mi 6 Plus ne zaman çıkacak?

Mi 6 Plus
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • necmettin
 • 1 Star
  Loading...

Xiaomi şirketinin yaklaşık bir buçuk ay önce tanıtılan amiral gemi modeli Xiaomi Mi 6‘nın büyük ekranlı versiyonu olan Mi 6 Plus’tan yeni haber var.

Xiaomi’nin çıkmadan önce epeyce fazla konuşulan yeni amiral gemi modeli Mi 6’nın iki farklı versiyonla geleceği pek çok kez yazılıp çizilmişti. Mi 6’nın tanıtımında Mi 6 Plus’ında tanıtılması beklenirken, bu gerçekleşmemişti.

Xiaomi Mi 6‘nın oldukça iddialı tasarımı ve üst seviye teknik özellikleri çok beğenilirken, cihazın büyük ekranlı versiyonunu bekleyenler hayal kırıklığına uğramıştı. Gelip gelmeyeceği konuşulan Xiaomi Mi Plus modelinin görselleri sızdırıldı.

Xiaomi Mi 6 Plus yakında gelebilir

Mi 6 ile birlikte tanıtılmayan Mi 6 Plus‘ın hiç gelmeyebileceği konuşulurken, cihaz bu defa sızdırıldı.

Xiaomi Mi 6 PlusXiaomi Mi 6 Plus

Görsele baktığımızda büyük ekranı dışında küçük kardeşiyle aynı tasarıma sahip olduğunu görüyoruz. Cihazın ön ve arka panellerini gösteren görsel, oldukça dikkat çekerken, Xiaomi Mi 6 Plus‘ı bekleyen kullanıcılarıda umutlandırdı.

Xiaomi Mi 6 Plus özellikleri küçük kardeşiyle benzer olsada, farklarda yok değil. 5.7 inç boyutunda 1080 piksel çözünürlüğünde ekran sunan cihaz, Qualcomm’un Snapdragon 835 yongasetinden gücünü alıyor. 6 GB RAM ve 128 GB dahili hafızayla gelmesi beklenen Mi 6 Plus’ın arkasında çift arka kamera kurulumu bulunuyor. Android 7.1.1 Nougat ile çıkış yapacak olan akıllı cihaz 4.500 mAh büyüklüğünde bataryadan besleniyor.

Xiaomi Mi 6 Plus fiyat konusunda ise rakiplerinden daha uygun fiyata sahip olması beklenirken, cihazın gelmesi kesinleşmesinin ardından muhtemelen yaz ayları içerisinde resmi olarak tanıtılacak.

  Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
HAFTANIN İÇERİĞİ
Instagram soru etiketlerini daha etkileşimli hale getiriyor