arama

Xiaomi Mi Note 2’nin Görüntüleri Sızdı

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • editor editor
  • 1 Star
    Loading...

Çinli akıllı telefon üreticisi Xiaomi’yi satışını gerçekleştirdiği üstün performanslı modellerinden biliyoruz. Şimdilerde merakla beklenen Mi Note 2 isimli yeni amiral gemisi modeline dair sızıntılar haber sitelerine konu ediliyor. Twitter’dan yaptığı sızıntı içerikli paylaşımlarla bilinen @kjuma’nın yayınladığı görselde Mi Note 2’de kavisli ekran, çift kamera ve yeni SD 821 işlemci setinin yer aldığı gözüküyor. Gerçeğe çok yakın duran ve sahte olma ihtimali düşük olarak değerlendirilen bu fotoğraflar resmi kanallardan doğrulanmış değil.

xiaomi-note-2-2

Kjuma’nın paylaştığı bu fotoğraflardan önce Xiaomi’nin reklam çalışmalarında kullanacağı render görüntüsü de sızdırılmıştı. Doğruluğu şüphe götürmeyen, resmi olarak teyitli bu fotoğraflarda cihazın 5.5 inçlik OLED kavisli ekranı, tamamı metal gövdesi ve arka tarafta da çift kamera lensinin bulunduğu gözüküyordu. Reklam metninde yer alan bilgilerde ise Xiaomi Note 2’nin Qualcomm’un en son çıkardığı Snapdragon 821 işlemci setiyle birlikte 6GB RAM ve 128GB dahili hafızaya sahip olacağı belirtiliyordu. Gerçekten bir çok akıllı telefon kullanıcısını heyecanlandırmaya yetecek özellikler Mi Note 2’de yer alacağa benziyor.

xiaomi-note-2

Piyasaya çıkış tarihi olarak ilkten Ağustos ayı işaret edilmişti ama neredeyse Ağustos ayını bitirmek üzereyiz ve herhangi bir kıpırdanma söz konusu değil. Lansmanın yapılıp yapılmayacağına dair bir işaret de yok. Buna göre Mi Note 2’nin çıkış tarihinin Eylül’e doğru kaymasını beklemek yanlış olmayacaktır. Mi Note 2’nin fiyatına dair herhangi bir sızıntı da bildiğimiz kadarıyla yok.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.