arama

Xiaomi Türkiye Distribütörü Çalışmalarına Başladı!

Xiaomi Türkiye Distribütörü
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • maksoy maksoy
  • 1 Star
    Loading...

Online gelişim konusunda kendini gerçekten hızlı bir şekilde ön plana çıkaran markaların başında yer alan Xiaomi, gelişim detayları bakımından da bunları büyük bir kalite ve fırsat ile ön plana çıkarıyor. Geçtiğimiz haftalarda da distrübitörlük bakımından ön plana çıkarılan marka, ülkemizde de aktif bir çalışmaya imza atacak diyebiliriz. Xiaomi Türkiye distribütörü olarak Doğa Mobil firmasını duyurmuştu ancak herhangi bir faaliyet göstermemişti.

Uzun süredir, söz konusu markanın resmi bir şekilde ülkemize gelmesi bekleniyordu. Çünkü gerçekten kaliteli ürünlere imza atıyor ve fiyat performans olarak da oldukça dengeli çözümler sunuyor. Yani gayet etkili bir mühendislik söz konusu. Bu yüzden de gerçekten önem vererek bekliyoruz. Doğa Mobil tarafından faaliyete geçirilen Xiaomi faaliyetleri de bu durumu kanıtlıyor. Yakın zaman içerisinde resmi olarak Xiaomi ürünleri satışa başlayacak ve garanti hizmetinden tutun da, teknik destek çalışmalarına varıncaya kadar gerçekten usta ve özel bir hizmet sunulmuş olacak. Xiaomi bu noktada da gerçekten etik ve etkili bir hizmet sunuyor bizler için. Bu yüzden fırsatların ve çözümlerin üzerinden düşündüğümüz zaman, markanın kalitesini ön plana çıkarmak oldukça rahat ve keyifli olacaktır. Zaman kaybetmeyin ve sizlere dair üretilen bütün seçimleri yakalamaya devam edin. Güncel hizmetlerin ve marka bazlı çözümlerin, bu denli ilerlemesi ve online olarak ön plana çıkarılması için, tek yapmanız gereken fırsatları kullanmanız olacaktır.

Resmi Satış Kanalları Nedir?

Xiaomi markasının ürünlerine baktığımız zaman, resmi satış kanallarının yine büyük siteler olduğunu görüyoruz. N11.com, Gittigidiyor, arena, a-101 ve Carrefour gibi markaların ve mağazaların resmi ürün satış noktaları olduğunu markanın kendi sitesinden de görebiliyoruz. Bu yüzden, gelişim olarak şu an için online olsa da, büyük bir detay söz konusu çünkü garantili olması konusunda ithalat garantisi durumunu ortadan çıkarmış oluyor marka.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.