arama

YouTube artık ücretsiz, reklam destekli sinema filmlerini yayınlıyor

  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • Nazlı Şen Nazlı Şen
  • 1 Star
    Loading...

Geçen ay sessizce yayınlandı

YouTube, kısa süre önce görüntüleyenlerin ücretsiz olarak izleyebilecekleri, reklamların desteklediği bir dizi özel film yayınlamaya başladı. Seçim büyük olmasa da, Terminatör , Yasal Olarak Sarışın ve Kaya gibi, yakalanacak bazı önemli olanlar var .

AdAge’e göre , video platformu, Ekim ayında filmleri , kullanıcıların geleneksel olarak film satın aldıkları veya kiraladıkları film bölümündeki “İzleme için ücretsiz” kategorisiyle yayınlamaya başladı . Filmler, düzenli aralıklarla görünen pop-up reklamlar ile ticari kesintilerle birlikte gelir.

YouTube’un ürün yönetimi direktörü Rohit Dhawan, AdAge’e , şirketin tüketiciler ve reklamverenler için bir fırsat gördüğünü söyledi ve reklamcıların filmleri “sponsor” ya da özel gösterimler yapmaları için bir yol olabileceğini belirtti. Şu anda, seçim 100 filmle sınırlanıyor, bu da Dhawan’ın sonunda genişleyeceği bir seçim.

ROKU’NUN TOPUKLARINDAKİ ÜCRETSİZ FİLMLER, İNTERNETTE ÜCRETSİZ, REKLAM DESTEKLİ FİLMLER ÇEKİYOR

Bu özellik, Roku’nun ücretsiz, reklam destekli film seçkisinin, Roku Kanalı’nın web’de (daha önce yalnızca Roku TV ya da kutulu olanlar için mevcut) olabileceğini duyurduktan sonra pek bir şey içermiyor. Matrix ve 50 İlk Tarihlergibi eski filmler . TechCrunch işaret Walmart, sahip olduğunu Vudu ücretsiz akışı filmlerin kendi seçimini hizmet ederken, Tubi serbest filmlerin kendi büyük bir seçim vardır.

YouTube’un bu alana girmesi mantıklıdır. AdAge , siteye daha fazla kullanıcının akıllı TV’lerde eriştiğini ve reklam destekli ücretsiz filmleri dağıttığını, sitenin geniş reklam ağı için çok büyük yeni bir kitle olabileceğini not eder.

etiketlerETİKETLER