arama

YouTube TV Hızla Yayılıyor

 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • paylaş
 • cengizhan kaya
 • 1 Star
  Loading...

Temel işlevi video barındırmak ve barındırılan videoların izlenebilmesine olanak sağlayan YouTube 2006 yılında Google tarafından satın alınmıştır. O yıldan bu yana, rekor adette kullanıcısına yayın alanında en güncel ve etkili hizmeti sunmak için gayret göstermiştir. Bu doğrultuda gerçekleştirilen faaliyetlerden biri de YouTube TV’dir. 2017 yılının Şubat ayında YouTube yetkilileri tarafından tanıtımı yapılan YouTube TV’nin Amerika’nın şimdilik Philadelphia, San Francisco, New York, Los Angeles ve Chicago şehirlerinde faaliyet göstermeye başlanacağı söylenmişti.

Google’ın yeni hizmeti YouTube TV’den yukarıda sayılan bölgelerdeki kullanıcılar, aylık 35 dolar karşılığında kullanabileceklerdi. Fox Sports Networks, ABC, FOX, CBS, FOX, NBC ve ESPN gibi birçok kanalı verilen ücrete dahil olarak YouTube TV sayesinde izlenebileceği söylenmişti. Ayrıca fazladan ücret ödemeyi kabul eden YouTube TV kullanıcılar Showtime ve Fox Soccer Plus kanallarını da izleyebilecektir. Bunun yanında YouTube TV kullanıcılarına, standart ücret olan 35 dolara dahil olarak, sınırsız Bulut DVR özelliği sayesinde, her şeyi kaydedip sonradan izleme olanağı da sunuyor.

Google’ın yapmış olduğu açıklamaya göre, YouTube TV hizmetinden, artık Amerika’nın Phoenix, Dallas-Fort Worth, Houston, Washington, Atlanta, Detroit, Miami-Fort Lauderdale, Minneapolis-St. Paul, Charlotte, Orlando-Daytona ve Plajı-Melbourne şehirleri de yararlanabilecektir. Aynı zamanda bu açıklamalar sırasında Google, YouTube TV hizmetinin 10 yeni ülkenin sınırları içerisinde de çok yakında kullanılabileceğini de açıklamıştır.

 

 

etiketlerETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.

  Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.

editörün seçtikleri EDİTÖRÜN SEÇTİKLERİ
HAFTANIN İÇERİĞİ
Instagram soru etiketlerini daha etkileşimli hale getiriyor